• info@erec.co.ir
  • 031 36244002-9
جلسه هم اندیشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان اصفهان ...
Print SendToFriend

امتیاز : 0 بار امتیاز دهی
توسط : movahedian
تاریخ : شنبه 9 تیر 1397
گروه : تیتر صفحه اول
تعداد بازدید : 277 بار
چکیده : جلسه هم اندیشی دکتر صدیقه ببران مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو با مدیران صنعت آب و برق استان اصفهان در...

جلسه هم اندیشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان اصفهان با مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو

  جلسه هم اندیشی  دکتر صدیقه ببران  مدیر کل روابط عمومی  و اطلاع رسانی وزارت نیرو با مدیران صنعت آب و برق استان اصفهان در سالن دکتر حسابی شرکت برق منطقه ای اصفهان  برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان در  این جلسه نخست  مهندس موسی رضایی مدیر عامل این شرکت ضمن خوشامد گویی به میهمانان گفت : به دلیل کمبود ذخایر آب و به تبعه  آن برق که در حال حاضر استان اصفهان با آن روبرو است بحث مدیریت مصرف آب و برق از اهمیت به سزایی برخوردار است .

 موسی رضایی گفت : پیش بینی می شود مصرف برق در استان اصفهان امسال نسبت به سال گذشته 7درصد افزایش یابد و اگر در مصرف برق صرفه جویی نشود متاسفانه با خاموشی روبرو خواهیم شد .

وی در ادامه به کمبود آب و کاهش بی سابقه ذخیره سد زاینده رود اشاره کرد و افزود : مشکل آب به قدری زیاد است که مشکلات برق تحت الشعاع آن قرار گرفته ولی در صنعت برق با کمبود منابع و نقدینگی روبرو هستیم .

در ادامه این جلسه مدیران عامل شرکت های آب و برق استان اصفهان به فعالیت های انجام گرفته در زمینه اطلاع رسانی و مدیریت مصرف اشاره نمودند

دکتر ببران مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو به شروع فصل جدیدی از روند فعالیت وزارت نیرو باحضور دکتر اردکانیان اشاره کرد و گفت : ایشان با طرحهای نوآورانه از جمله آوردن علوم اجتماعی به حوزه مهندسی تحولی در این حوزه ایجاد نمود .

دکتر ببران اضلفه کرد : روند کاری وفعالیت هانسبت به گذشته تغییراتی اساسی نموده است و ارسال و هدایت و پردازش اطلاعات در دنیای امروز اهمیت حوزه های ارتباطی دو چندان نموده است و در کل کشور امروز شاهد این تفاوت در بخش ارتباطات هستیم که شبکه های مجازی این سرعت را بسیار بالاتر برده است .

مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو از جمله وظایف روابط عمومی ها را افزایش اعتماد مردم دانست و گفت : با شفافیت و در دسترس بودن اطلاعات روابط عمومی ها می توان این اعتماد را مضاعف نمود ه در غیر این صورت مردم از کانا لهای دیگر خبر را کسب خواهند نمود .

و اذعان داشت  : در کنار مباحث فوق باید مخاطب خود را به طور دقیق بشناسیم و با یک نگاه جامعه شناسانه به تفکیک مخاطبین خود بپردازیم و برای آنها پیامهای مناسب خودشان را ارسال کنیم .

دکتر ببران خطاب به مدیران عامل صنعت آب و برق اصفهان گفت : جایگاه روابط عمومی نزد شما باید خاص بوده و روابط عمومی باید نقش مشاور مدیر عامل را داشته باشند تا بتواند در نقش و جایگاه اصلی خود نقش ایفاء کند .

مدیر کل روابط عمومی وزارت نیرو گفت : در بحث مدیریت مصرف آب و برق و فرهنگ سازی در این زمینه می توانیم از ائمه جماعات ، صدا و سیما ، سپاه ، بسیج و دیگر گروهها استفاده بهینه برد و آنها را به همکاری و همیاری در زمینه فرهنگ سازی دعوت نمود .

وی گفت : در طول 13هفته بحرانی که در مصرف آب و برق پیش رو خواهیم داشت  مدیران عامل باید در سخنرانی های پیش از خطبه های نماز جمعه در زمینه بحث صرفه جویی سخنانی در این زمینه ارائه دهند .

 دکتر ببران در پایان سخنانش گفت : استفاده کردن از گروههای علمی و انجمن های مختلف شبکه ای برای پیشبرد اهداف روابط عمومی با همکاری بیشتر و به خدمت گرفتن آنها کمک موثری در زمینه مدیریت مصرف برق و آب خواهد داشت .


ضمیمه ها
ضمیمه ندارد

مقاله های مرتبط :
بيست و هفتمين همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد ( چهارشنبه 10 مهر 1398)
افتتاح 11 پروژه زیربنایی شرکت برق منطقه ای اصفهان در هفته دولت (سه شنبه 5 شهریور 1398)
با حضور وزیر نیرو و با اعتباری بالغ بر 3200میلیارد ریال - پست 63/400 كيلوولت هاتف اصفهان به بهره برداری رسید (دوشنبه 3 تیر 1398)
تفاهم نامه بهره برداری و نگهداری پست 400 کیلوولت زنده رود (سه شنبه 27 آذر 1397)
استفاده از بتن غلطکی در محوطه سازی پست 400/63 كيلوولت هاتف اصفهان (شنبه 28 مهر 1397)
استقرار پنج سیستم مدیریتی بر اساس سری استانداردهای ایزو در شرکت برق منطقه ای اصفهان ( چهارشنبه 21 شهریور 1397)
افتتاح 10 پروژه زیربنایی شرکت برق منطقه ای اصفهان در هفته دولت ( یک شنبه 28 مرداد 1397)
اولین جلسه کمیته راه اندازی پست 63/20 کیلوولت سیتی سنتر برگزارشد (دوشنبه 8 مرداد 1397)
با حضور مسئولين صنايع همايش سالانه مشتركين برق منطقه اي اصفهان برگزار شد (دوشنبه 31 اردیبهشت 1397)
پست 400/63 كيلوولت هاتف بهار سال آینده به بهره برداری میرسد (سه شنبه 22 اسفند 1396)
سایت خبری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان رونمایی شد. (دوشنبه 21 اسفند 1396)
۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری ‌رسید. (شنبه 14 بهمن 1396)
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. ( چهارشنبه 11 بهمن 1396)
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. ( چهارشنبه 11 بهمن 1396)
کسب مقام برتر شركت برق منطقه اي اصفهان در چهارمین کنفرانس سامانه اطلاعات مکانی کشور ( یک شنبه 8 بهمن 1396)
همزمان با هفته دولت 9 طرح زیربنایی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد (شنبه 11 آذر 1396)

آمار بازدیدکنندگان   کل: 41031     امروز: 93