• info@erec.co.ir
  • 031 36244002-9
تفاهم نامه بهره برداری و نگهداری پست 400 کیلوولت زنده رود
Print SendToFriend

امتیاز : 0 بار امتیاز دهی
توسط : movahedian
تاریخ : سه شنبه 27 آذر 1397
گروه : تیتر صفحه اول
تعداد بازدید : 285 بار
چکیده : بر اساس تفاهم نامه ای که به امضای مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای اصفهان

فولاد مبارکه و برق منطقهای اصفهان امضا کردند؛

تفاهمنامۀ بهرهبرداری، نگهداری و تعمیرات

پست 400 کیلوولت زندهرود

بر اساس تفاهمنامهای که به امضای مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت برق منطقــــــهای اصفهـــــــــــان رسیــــــد، بهرهبرداری از پست 400 کیلوولت زندهرود که در رینگ شبکۀ سراسری انتقال برق قرار دارد به فولاد مبارکه و عملیات نگهداری و تعمیرات این پست به برق منطقهای اصفهان واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای اصفهان  در این جلسه مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، تعامل و همکاری سازندۀ صنعت برق و شرکت فولاد مبارکه را گامی ارزشمند در راه اعتلای صنعت و پیشرفت اقتصادی کشور دانست و ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان شرکت برق منطقهای اصفهان بر گسترش این همکاریها تأکید کرد.

در ادامه، مهندس موسی رضایی مدیرعامل شرکت برق منطقهای اصفهان از فولاد مبارکه بهعنوان بزرگترین و خوشنامترین مشترک برق صنعتی وزارت نیرو نام برد و گفت: این شرکت در سختترین لحظات بهویژه در ساعات اوج بار در تابستان ضمن مدیریت و حفظ روند تولید خود، صنعت برق کشور را نیز با همکاری و تعامل سازنده یاری کرده است.

وی با اشاره به پروژههای در حال اجرا در مجموعۀ پستهای برق جدید فولاد مبارکه به اهمیت همکاری و تعامل سازندۀ طرفین در اجرای این پروژهها تأکید کرد.

موسی رضایی با اشاره به سابقۀ طولانی و موفق بهرهبرداری از پستهای 400 کیلوولت در شرکت فولاد مبارکه گفت: با توجه به واگذاری بهرهبرداری پست زندهرود به واحد توزیع برق شرکت فولاد مبارکه و اطمینان خاطر از این شرکت درخصوص هماهنگی و رعایت کامل دستورالعملها، بهرهبرداری از پست 400 کیلوولت به شرکت فولاد مبارکه و کارِ تعمیرات و نگهداری از آن به برق منطقهای اصفهان واگذار شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقهای اصفهان با اشاره به بازدید خود و هیئت همراه از ناحیۀ فولادسازی و ریختهگری مداوم و روند تکمیل پروژههای توسعۀ ظرفیت پستهای برق شرکت فولاد مبارکه شامل مجموعۀ پستهای 400 کیلوولت زندهرود، پست 400 کیلوولت NIS2 و پست 63 کیلوولت MIS2 از میزان پیشرفت این پروژهها قدردانی کرد و بر اتمام عملیات و برقدار کردن پستهای NIS2 و MIS2 از طریق پست زندهرود و فعال کردن دیماند جدید خریداریشده از طریق این پست تأکید نمود.

در ادامۀ این جلسه، مدیر ناحیۀ انرژی و سیالات فولاد مبارکه با اشاره به نقش پست 400 کیلوولت زندهرود در فولاد مبارکه گفت: این پست که تأمین برق واحدهای احیا مستقیم 2 (شهید خرازی) بههمراه خطوط انتقال مربوطه را بر عهده دارد، با همکاری بینظیر فولاد مبارکه و برق منطقهای اصفهان احداث شد و در اسفندماه سال 1396 در مدار بهرهبرداری قرار گرفت.

عباس اکبری محمدی با اشاره به وجود دانش مطلوب و تجربۀ موفق بهرهبرداری فولاد مبارکه از این پست که بالاترین سطح ولتاژ در شبکۀ برق کشور را دارد و ازلحاظ ایمنی و تأثیر عملکرد از اهمیت بسزایی برخوردار است، تصریح کرد: با برقدار شدن پستهای جدید، ضمن انتقال قسمتی از بار الکتریکی شرکت به پست جدید، پایداری تأمین برق شرکت افزایش مییابد و محدودیتهای فصلی نیز درزمینۀ تأمین برق موردنیاز خطوط تولید کاهش مییابد.

مدیر ناحیۀ انرژی و سیالات فولاد مبارکه در ادامه از تشکیل کمیتۀ مشترک متشکل از واحدهای دیسپاچینگ، سایر واحدهای مرتبط شرکت برق منطقهای اصفهان، واحدهای اجرای پروژههای انرژی و سیالات و واحد توزیع برق فولاد مبارکه و همچنین تهیۀ دستورالعمل بهمنظور برقدار کردن پستهای احداثشده شامل پست 400 کیلوولت NIS2 و پست 63 کیلوولت MIS2 خبر داد و گفت: در این جلسه با حضور مدیران و کارشناسان برق و نیروگاه فولاد مبارکه و برق منطقهای اصفهان راهکارهای تعامل و همکاری هرچه بیشتر و به بار نشستن هرچه سریعتر پروژههای تعریفشده مورد بررسی و تبادلنظر قرار گرفت.

 گفتنی است طی این بازدید، معاون اجرای پروژهها و مدیر اجرای پروژههای انرژی و سیالات فولاد مبارکه ضمن ارائۀ گزارشی از مراحل و میزان پیشرفت احداث پستهای مذکور، بر تداوم همکاری تیمهای فنی برق منطقهای اصفهان جهت تکمیل و راهاندازی این پروژهها تأکید کرد.


ضمیمه ها
ضمیمه ندارد

مقاله های مرتبط :
بيست و هفتمين همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد ( چهارشنبه 10 مهر 1398)
افتتاح 11 پروژه زیربنایی شرکت برق منطقه ای اصفهان در هفته دولت (سه شنبه 5 شهریور 1398)
با حضور وزیر نیرو و با اعتباری بالغ بر 3200میلیارد ریال - پست 63/400 كيلوولت هاتف اصفهان به بهره برداری رسید (دوشنبه 3 تیر 1398)
استفاده از بتن غلطکی در محوطه سازی پست 400/63 كيلوولت هاتف اصفهان (شنبه 28 مهر 1397)
استقرار پنج سیستم مدیریتی بر اساس سری استانداردهای ایزو در شرکت برق منطقه ای اصفهان ( چهارشنبه 21 شهریور 1397)
افتتاح 10 پروژه زیربنایی شرکت برق منطقه ای اصفهان در هفته دولت ( یک شنبه 28 مرداد 1397)
اولین جلسه کمیته راه اندازی پست 63/20 کیلوولت سیتی سنتر برگزارشد (دوشنبه 8 مرداد 1397)
جلسه هم اندیشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان اصفهان ... (شنبه 9 تیر 1397)
با حضور مسئولين صنايع همايش سالانه مشتركين برق منطقه اي اصفهان برگزار شد (دوشنبه 31 اردیبهشت 1397)
پست 400/63 كيلوولت هاتف بهار سال آینده به بهره برداری میرسد (سه شنبه 22 اسفند 1396)
سایت خبری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان رونمایی شد. (دوشنبه 21 اسفند 1396)
۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری ‌رسید. (شنبه 14 بهمن 1396)
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. ( چهارشنبه 11 بهمن 1396)
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. ( چهارشنبه 11 بهمن 1396)
کسب مقام برتر شركت برق منطقه اي اصفهان در چهارمین کنفرانس سامانه اطلاعات مکانی کشور ( یک شنبه 8 بهمن 1396)
همزمان با هفته دولت 9 طرح زیربنایی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد (شنبه 11 آذر 1396)

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 41036     امروز: 98