• info@erec.co.ir
  • 031 36244002-9
بيست و هفتمين همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد
Print SendToFriend

امتیاز : 0 بار امتیاز دهی
توسط : movahedian
تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1398
گروه : تیتر صفحه اول
تعداد بازدید : 66 بار
چکیده : بيست و هفتمین همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان با هدف ارتقاي سطح كيفي فعاليت ها ، افزايش ايمني فردي ، تجهيزاتي و سازماني در پستهاي فوق توزيع و انتقال با حضور بیش از 500 نفراز ...

بيست و هفتمين همايش ايمني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد

 

بيست و هفتمین همايش ايمني برق منطقه اي  اصفهان با هدف ارتقاي سطح كيفي فعاليت ها ، افزايش ايمني فردي ، تجهيزاتي و سازماني در پستهاي فوق توزيع و انتقال  با حضور بیش از 500 نفراز مديران ،كارشناسان و كاركنان ايستگاههاي فوق توزيع و انتقال  در سالن  همايش هاي نيروگاه اصفهان  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان در اين همايش ، مهندس رسول موسي رضايي مديرعامل اين شركت با ارائه سخناني گفت: مسئله ایمنی ، سلامتی و حفظ دارایها که بالاترین و اصلی ترین دارایی سازمان  نیز به حق نیروی انسانی است باید در رأس امور قرارگیرد .

مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان افزود: همکاران باید تلاش کنند  تنور ایمنی همیشه گرم بوده و  ایمنی  و رعایت اصول آن باید در زندگی همه افراد ساری و جاری باشد چراکه این مسئله بسیار مهم وقابل توجه است .

مهندس موسی رضایی ادامه داد : طی 2 سال گذشته ما خوشبختانه هیچگونه حادثه ای نداشته ایم و جای شکر دارد .

وی افزود : منشأ بسیاری از حوادث غرور بیجا ، عدم توجه به دستور العملهای ایمنی در صنعت برق بوده و با تحلیل حوادث گذشته در این همایش می توان به آموزش افراد پرداخت و از حوادث ناخواسته جلوگیری نمود .

موسی رضایی گفت : همکاران باید با استفاده از تجهیزات ایمنی و رعایت نکات ایمنی و همچنین خرید تجهیزات ایمنی با کیفیت خوب این مهم را سرلوحه کارخود قراردهند .

در ادامه دکتر میرزایی معاون علمی قطب مهندسی بهداشت حرفه ای کشور با ارائه سخنانی در خصوص اهمیت جایگاه ایمنی در دین و کتاب آسمانی ما و همچنین در زندگی روز مره گفت : در قرآن مکررا در حفظ زندگی و جان افراد تأکید شده و با توجه به نکات کوچک می توان از بسیاری از حوادث در کار و حتی زندگی نیز جلوگیری نمود .

دکتر میرزایی افزود : حادثه موجب  خسارتهای زیادی برای سازمانها می شود و با بررسی که توسط دانشمندان و فعالین این عرصه انجام شده   88 درصد از حوادث از خطای افراد و رفتار نا  ایمن انسان است 10  درصد ناشی از سایر عوامل و 2  درصد آن تقدیر الهی است .

معاون علمی قطب مهندسی بهداشت حرفه ای کشور با تحلیل آمار فوق گفت : انسان به تنهایی موجب بروز 90 درصد حوادث شده و دلیل اصلی آن هم فقدان دانش و به روز نشدن آموزش افراد است .

وی اذعان داشت : امروزه عقیده بر این است که ایمنی  اولویت نیست بلکه ارزش است و باید در تمام فعالیتهای روز مره با ایجاد بستر فرهنگ ایمنی از حوادث جلوگیری کرد .

دکتر میرزایی در پایان  تأکید کرد  :  با توجه به  محیط کار پرخطری که در صنعت  برق وجود دارد . تنها خود  افراد و  در واقع نیروی انسانی است که باید مراقب خود باشد و در هنگام کار در محیط برقدار و پر خطر با رعایت اصول ایمنی از حادثه جلوگیری نماید .

شایان ذکر است:در اين همايش تعداد 17مقاله توسط همکاران به دبیرخانه همایش ارسال شد که از بین آنها 2 مقاله به صورت سخنرانی و 3 مقاله به صورت پوستر ارائه گردید همچنین یک ایستگاه انتقال و دو ایستگاه فوق توزیع به عنوان ایستگاههای برتر ایمنی معرفی گردیدند.

در پايان همايش نیز پس از اهداي لوح هاي تقدير و جايزه  به همكاران كارشناس ، رئيس اداره ، اپراتور و نگهبان نمونه ايمني ، ايستگاههاي نمونه ايمني ومقالات برتر در زمينه ايمني در حوزه مدیریت دانش نیز با معرفی بیشترین دانش پذیرفته شده، بیشترین دانش ارائه شده،بالاترین مشارکت و برترین پیشنهاد از لحاظ ارزش افزوده از این همکاران نیز به نحو شایسته تقدیر شد ودر پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ با حضور مديرعامل و معاونين و مديران حوزه منابع انساني برگزار و به سئوالات پاسخ داده شد.


ضمیمه ها
ضمیمه ندارد

مقاله های مرتبط :
افتتاح 11 پروژه زیربنایی شرکت برق منطقه ای اصفهان در هفته دولت (سه شنبه 5 شهریور 1398)
با حضور وزیر نیرو و با اعتباری بالغ بر 3200میلیارد ریال - پست 63/400 كيلوولت هاتف اصفهان به بهره برداری رسید (دوشنبه 3 تیر 1398)
تفاهم نامه بهره برداری و نگهداری پست 400 کیلوولت زنده رود (سه شنبه 27 آذر 1397)
استفاده از بتن غلطکی در محوطه سازی پست 400/63 كيلوولت هاتف اصفهان (شنبه 28 مهر 1397)
استقرار پنج سیستم مدیریتی بر اساس سری استانداردهای ایزو در شرکت برق منطقه ای اصفهان ( چهارشنبه 21 شهریور 1397)
افتتاح 10 پروژه زیربنایی شرکت برق منطقه ای اصفهان در هفته دولت ( یک شنبه 28 مرداد 1397)
اولین جلسه کمیته راه اندازی پست 63/20 کیلوولت سیتی سنتر برگزارشد (دوشنبه 8 مرداد 1397)
جلسه هم اندیشی مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان اصفهان ... (شنبه 9 تیر 1397)
با حضور مسئولين صنايع همايش سالانه مشتركين برق منطقه اي اصفهان برگزار شد (دوشنبه 31 اردیبهشت 1397)
پست 400/63 كيلوولت هاتف بهار سال آینده به بهره برداری میرسد (سه شنبه 22 اسفند 1396)
سایت خبری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان رونمایی شد. (دوشنبه 21 اسفند 1396)
۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری ‌رسید. (شنبه 14 بهمن 1396)
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. ( چهارشنبه 11 بهمن 1396)
همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه زیربنایی برق منطقه ای اصفهان با هزینه‌ای بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. ( چهارشنبه 11 بهمن 1396)
کسب مقام برتر شركت برق منطقه اي اصفهان در چهارمین کنفرانس سامانه اطلاعات مکانی کشور ( یک شنبه 8 بهمن 1396)
همزمان با هفته دولت 9 طرح زیربنایی با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد (شنبه 11 آذر 1396)

نظرات :

ارسال نظرات
نام :
ایمیل :
متن :
ثبت انصراف
آمار بازدیدکنندگان   کل: 41032     امروز: 94