• info@erec.co.ir
  • 031 36244002-9
کلنگ احداث پست 20/63 کیلوولت شهرستان گز به زمین زده شد
تاریخ : شنبه 5 مرداد 1398
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 65 بار
چکیده : با حضورحسینعلی حاجی نماینده مردم برخوار ، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ،ائمه جمعه شرستانهای گز و شاهین شهر و دیگر مسئولین محلی مراسم کلنگ زنی احداث پست 20/63 کیلوولت شهر گز با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به زمین زده شد .

با حضور نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی

کلنگ احداث پست 20/63 کیلوولت شهرستان گز  به زمین زده شد

 

با حضورحسینعلی حاجی  نماینده مردم برخوار ، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ،ائمه جمعه شرستانهای گز و شاهین شهر و دیگر مسئولین محلی مراسم کلنگ زنی احداث پست 20/63 کیلوولت شهر گز با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به زمین زده شد .

به گزارش  روابط  عمومی  شرکت برق منطقه ای اصفهان در این مراسم  مهندس رسول موسی رضایی  مدیرعامل این شرکت گفت : منطقه شمال اصفهان  از لحاظ تجاری  ، صنعتی و اجتماعی یک منطقه روبه رشد است  به طوری که در حوزه صنعتی یکی از  بزرگترین مناطق صنعتی اصفهان را با مساحت حدود 1200 هکتار در شمال اصفهان داریم و در حوزه برق اقدامات مهمی در این بخش انجام شده است .

مهندس موسی رضایی افزود: در شهرستان  گز ما پستهای  63  به 20  کیلوولت شاهین شهر ،  دولت آباد  و  پست  230  کیلوولت نقش جهان را داریم که زیر ساخت اصلی برق مورد نیاز منطقه را تأمین می کنند و در حال حاضر به لحاظ توسعه لازم دیده شده پست 63 کیلولت دیگری در منطقه ایجاد گردد که امروز شاهد مراسم کلنگ زنی این پست خواهیم بود .

وی افزود: درفاز اول پروژه  پست 63  به 20 کیلوولت مدولار سیار  شهرستان گز به ظرفیت 22.5 مگاوات با 4 فیدر خروجی 20 کیلوولت تا پایان سال جاری با هزینه ای معادل 35 میلیارد ریال احداث خواهد شد.

 مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان اذعان داشت : بخش دائم این پست 63  به 20 کیلوولت ،  با هدف تأمین برق پایدار و مطمئن برای شهر گز با سرمایه گذاری بالغ بر400 میلیارد ریال  و ظرفیت 80 مگاولت آمپر برنامه ریزی گردیده است و تا قبل از پیک سال 1400 به بهره برداری برسد. 

در ادامه حسینعلی حاجی نماینده مردم برخوار ، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی گفت:  : ما قبلا در شهرگز نوسانات برق داشتیم که با تلاش عزیزان صنعت برق استان  در حال حاضر رفع گردیده است وامروز نیز با نگاهی به توسعه شهرگز و منطقه این پروژه 40 میلیارد تومانی در حال احداث است.


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

آمار بازدیدکنندگان   کل: 41169     امروز: 85