• info@erec.co.ir
  • 031 36244002-9
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دومین دوره مسابقات بازیهای رایانه ای در شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 40 بار
چکیده : به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دومین دوره مسابقات ویژه همکاران و فرزندان همکاردردو گروه مجزا در شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

دومین دوره مسابقات بازیهای رایانه ای در شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد

 

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دومین دوره مسابقات ویژه همکاران و فرزندان همکاردردو گروه مجزا در شرکت برق منطقه ای اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان به منظور ایجاد همدلی بین همکاران و  فراهم نمودم محیطی سرشار از  هیجان برای فرزندان همکار همزمان با هفته بسیج بازیهای رایانه ای فیفا 2020 در دو گروه همکاران و فرزندان همکار برگزارکه  با استقبال خوب و پرشور آنان روبرو شد.

بنابراین گزارش در این مسابقه ورزشی الکترونیک 40 نفر از همکاران و فرزندان همکاردر زمان 3200 دقیقه  در دو گروه بصورت دو حذفی  به رقابت پرداختند و در پایان این رقابت ها که به مدت 2 روز برگزار شد نفرات برتر معرفی شدند.

 این گزارش حاکیست: در گروه همکاران  تعداد 16 نفر باهم به رقابت پرداختند که در پایان سعید صالحی از امور ورزش مقام اول و حمید سعادتی از معاونت بهره برداری مقام دوم را کسب نمودند.

این گزارش در پایان افزود:در گروه  فرزندان همکار نیز تعداد 26 نفر باهم به رقابت پرداختند که در پایان شایان جلالی مقام اول و عماد شیروانی مقام دوم و نیز پارسا عزیزی وامیرعلی کیانی مقام سوم مشترک را کسب نمودند .


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

آمار بازدیدکنندگان   کل: 41013     امروز: 75