• info@erec.co.ir
  • 031 36244002-9
همزمان با هفته گزینش در گفتگو با نماینده هسته گزینش توانیر در برق منطقه ای اصفهان عملکرد یک ساله گزینش صنعت برق اصفهان تشریح گردید
تاریخ : شنبه 17 دی 1401
گروه : اخبار عمومی
تعداد بازدید : 21 بار
چکیده : همزمان با 15 دیماه سالروز تشکیل گزینش به فرمان حضرت امام خمینی ( ره ) عملکرد یکساله دفتر گزینش برق منطقه ای اصفهان در گفتگو با مهندس سید ابراهیم قوامی نماینده هسته گزینش شرکت توانیر در برق منطقه ای اصفهان تشریح گردید .

به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان مهندس قوامی در این گفتگو با اشاره به تاریخچه تشکیل گزینش گفت : 15 دیماه سال 61 با دستور حضرت امام خمینی (ره) تمام هیئت هایی که بنام گزینش در سراسر کشور تشکیل شده بود منحل شد و در سال 1375 قانون گزینش توسط مجلس شورای اسلامی تصویب و در حال حاضر بر اساس قانون مصوب ، امر گزینش در سراسر کشور انجام می شود .

نماینده هسته گزینش شرکت توانیر در برق منطقه ای اصفهان افزود : در این راستا در وزارت نیرو و شرکت توانیر نیز مبنای گزینش افراد بر اساس کتاب قانون گزینش مذکور انجام می پذیرد .

وی با اشاره به عملکرد یکساله این دفتر در برق منطقه ای اصفهان افزود : طی یک سال گذشته  221 نفر از همکاران شرکتی تبدیل وضعیت  استخدامی شده و 83 نفر از پرسنل پیمانی و قرارداد معین نیز در بحث ایثارگری تبدیل وضعیتشان به انجام رسیده است .

مهندس قوامی در خصوص تمدید قرارداد کارکنان شرکت گفت : طی سال گذشته تعداد 813 نفر از کارکنان شرکت اعم از پیمانی ، کارگرقراردادی ، کارکنان انجام کارمشخص و کارکنان شرکتهای حجمی تمدید قرارداد سالیانه شان  انجام شده است.

 مسئول نمایندگی هسته گزینش توانیر در برق منطقه ای اصفهان در پایان اذعان داشت: طی سال گذشته همچنین جهت وضعیت  انتصاب 26 نفر از همکاران در سمتهای کارشناس مسئول ، رئیس اداره ، مدیر و معاون از طرف این دفترمورد بررسی قرار گرفته وبرای آنها تأییدیه صادر شده است


خبرنگار: رضا عارضی


اخبار مرتبط :
اخبار مرتبطی یافت نشد

آمار بازدیدکنندگان   کل: 103702     امروز: 257